top of page

AKTĪVA DZIMŠANAS DIENA 

Sekojot līdzi mūsdienu tendencēm un izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, Kaizen speciālisti ir izveidojuši zinātniski pamatotu funkcionālo un fizisko spēju testēšanas kompleksu, ar kura palīdzību var novērtēt klienta veselības stāvokli un fizisko sagatavotību

8CE3A483-67D0-447E-B4BA-43F3EF6BEEA8.jpeg
Diagnostika individuāli un komandām

Testēšanā izmantojam dažādas diagnostikas metodes, kas pielāgotas Tavām spējām un izvirzītajiem mērķiem. Mums ir pieredze, testējot cilvēkus ar dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, kas nāk no atšķirīgām sporta vidēm, kā piemēram, skriešanas disciplīnas, sporta spēles (basketbols, futbols, volejbols, u.c.) un riteņbraukšanas.

Atvērtie testi

Diagnostika notiek divreiz mēnesī Kaizen Gym telpās noteiktos laikos. Izskaidrosim katra testa nozīmību un Tu saņemsi testu rezultātu lapu ar mūsu ieteikumiem.

€60
Kaizen patstāvīgajiem klientiem -50%
Privātie testi

Individuāla vienošanās par testēšanas dienu un laiku Kaizen Gym telpās. Sazinies ar mums par sev vēlamo datumu un laiku. Izskaidrosim katra testa nozīmību un Tu saņemsi testu rezultātu lapu ar mūsu ieteikumiem.

120 / 1 persona

90 / 2 personas (no katra)

60 / 3-6 personas (no katra)

Komandas testi

Komandas testēšana Kaizen Gym telpās vai izbraukumā. Sazinies ar mums par sev vēlamo datumu un laiku. Klients saņem komandas rezultātu lapu ar mūsu ieteikumiem. Cenu ietekmē personu skaits, lokācija, sadarbības modelis ar Kaizen.

€30 - 50 / personai
bottom of page