top of page

Individuālie un grupu treniņi

Kvalificēti treneri izveidos efektīvas treniņu programmas tieši Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Katra programma un treniņš ir veidots, lai Kaizen palīdzētu Jums sasniegt savus mērķus un tikt pie lielām uzvarām!

Izbraukuma treniņi un vingrošana grupās ārpus Kaizen Gym telpām

Fizioterapijas pakalpojumi

Kvalificēti medicīnas darbinieki izvēlēsies Jums piemērotāko terapijas metodi, lai veicinātu Jūsu funkcionālo stāvokli, uzlabotu pašsajūtu un dzīves kvalitāti. Piedāvājuma klāstā ir tādas terapijas metodes kā ārstnieciskā vingrošana, masāža, teipošana, pēc traumu/operācijas rehabilitācija, rehabilitācija izbraukumā, vingrošana grūtniecēm, vingrošanas kompleksa sastādīšana mājas apstākļos.

Telpu noma

Piedāvājuma klāstā ietilpst fizioterapijas kabinetu un svaru zāles īres cenas.

Online treniņi / konsultācijas

Nodarbība mājas apstākļos dāžādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem. Mūsu speciālists var sniegt konsultāciju attālināti Jums ērtā laikā.

Testēšana

Piedāvājam gan individuālo testēšanu, gan lielāku grupu testēšanu dažādos vecumos, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģiskās ierīces (elektroniskās laika mērīšanas ierīces, lēciena platformas, u.c.). Ar testēšanas palīdzību Jūs variet novērtēt gan savu funkcionālo stāvokli (veselību), gan fiziskās darba spējas. 
Testi tiek pielāgoti katra konkrētā cilvēka vai sporta veida vajadzībām. Pēc testēšanas Jūs saņemsiet gan katra cilvēka individuālo novērtējumu, gan grupas novērtējumu (ja grupas testēšana). Sniegsim arī kopējās grupas rekomendācijas konkrētā testa rezultātu uzlabošanai, kā arī sniegsim atbalstu ar padomiem kā attīstīt savu testēšanas sistēmu un uzlabot treniņa procesu un metodiku ikdienā.

Mentorings

Pēc iepriekšējās vienošanās piedāvājam izglītījošu tikšanos ciklu Jūsu kompetences pilnveidošanai, dalamies ar savu pieredzi, lai sekmētu Jūsu attīstību un mācīšanās procesu.

bottom of page