top of page
DSC03227.jpg

Kaizen ietver divas nozīmes - “kai” (pārmaiņas) un “zen” (gudrība). Tulkojumā tas nozīmē “pastāvīga attīstība” un ir galvenais princips, kas mūs virza uz izaugsmi un kopēju kvalitāti.

Mūsu vīzija

Mēs vēlamies veidot Latvijas sabiedrību fiziski aktīvāku, uzlabojot cilvēku dzīves kvalitāti. Nodrošināt vidi, kur katrs iesaistītais speciālists un klients var sevi nepārtraukti attīstīt un sasniegt savus izvirzītos mērķus. Kļūt par labāko paraugu profesionālā sporta vidē un starp veselīga dzīves veida piekritējiem Latvijā.

Mūsu misija

Mūsu misija ir iedvesmot, izglītot un atbalstīt cilvēkus tiekties uz labāku dzīves kvalitāti, izmantojot Kaizen 5 elementus: kustība, domāšanas veids, uzturs, atjaunošanās un zinātne.

KUSTĪBA (movement)

Kustība ir centrālais elements, kuru tiešā veidā ietekmē visi pārējie Kaizen elementi. Lai sasniegtu sev izvirzītos mērķus, izbaudītu dzīvi un uzlabotu tās kvalitāti ir nepieciešamas regulāras fiziskas aktivitātes. Šīs aktivitātes ir jāpielāgo katra cilvēka individuālajiem mērķiem un prasmēm gan profesionāliem sportistiem, gan aktīva dzīvesveida piekritējiem.

Kaizen draugi

Spigulis&Kukainis_LOGO-balts.png
Eversheds_Sutherland Bitans Secondary rgb-01.png
LU_logo_LV_vertikals_balts(tumsam_fonam)-01.png
LBS logo.png
Sporto Latvija logo_bez fona_2.png
RFS_FA_1_white-_1_.png

Galerija

bottom of page